Witamy w Boschauto arrow Produkty arrow Diesel arrow Żarówki halogenowe Bosch Plus 90. Nowe żarówki reflektorów doskonale oświetlają drogę
Żarówki halogenowe Bosch Plus 90. Nowe żarówki reflektorów doskonale oświetlają drogę
Michał Stępak    niedziela, 05 grudzień 2010
Image
  • Do 90 proc. większa wydajność świetlna niż w przypadku standardowych żarówek halogenowych
  • Skupiona wiązka światła o dłuższym zasięgu gwarantuje lepsze oświetlenie drogi
  • Intensywne, białe światło zapewnia mniej męczącą dla oczu jazdę

Nowa linia żarówek halogenowych Plus 90 firmy Bosch osiąga do 90% większą wydajność świetlną w porównaniu do standardowych żarówek. Dzięki temu należą one do produktów o największym natężeniu światła i najwyższej wydajności w asortymencie żarówek Bosch. To ważny wkład w bezpieczeństwo jazdy, szczególnie o zmroku, w złych warunkach pogodowych i podczas jazdy nocą. Dzięki nowym żarówkom kierowca wcześniej identyfikuje pojawiające się na drodze zagrożenia, przeszkody oraz znaki drogowe. Bielsze, zbliżone barwą do dziennego światło zapewnia mniej męczącą jazdę nocą. Nowa linia żarówek jest dostępna w wersjach H1, H4 i H7, pasujących do większości typów pojazdów.

Image 
Żarówka wypełniona ksenonem, optymalna konstrukcja żarnika
Nowe żarówki Bosch Plus 90 zapewniają bardzo wysoką wydajność świetlną w połączeniu z białą barwą światła. Umożliwia to specjalna konstrukcji żarówki: wypełnienie gazem ksenon, optymalna geometria włókna oraz częściowo niebieska powłoka. Typy H4 i H7 mają dodatkowo srebrną nasadkę, dzięki której prezentują się szczególnie elegancko w reflektorach z przezroczystym szkłem. Srebrna nasadka i niebieska powłoka nadają reflektorom niebieskawy odcień przy wyłączonych reflektorach. 
Typ ECE
Nr zamów. Bosch
Napięcie
Moc
Trzonek
 Opakowanie
 H1  1 987 301 076
 12V  55W P14,5s
 pojedynczy blister
 H4  1 987 301 077  12V  60/55W  P43t  pojedynczy blister
 H7  1 987 301 078  12V  55W  PX26d  pojedynczy blister

Image